נדוניה * הפקה והוצאה לאור * ספרי בישול משפחתיים * ספר מתכונים אישי * ביוגרפיות וסיפורי חיים

ספר מתכונים וסיפורי חיים מתנה שלא שוכחים
להוציא ספר בישול משפחתי * לתעד מתכונים וסיפורי חיים * לשמר את הטעם של הבית *  שיעבור כנְדוּנְיָה מדור לדור
          

ספרוני מתכונים למתנות ותיעוד ארועים חשובים 
בנדוניה עושים בנדוניה מבשלים ספרים במחירים נוחים ובאווירה ביתיתספרים שמתעדים מתכונים
הכל אודות נדוניה
הכתבה הראשונה שלי התפרסמה לפני כעשר שנים ב"דרך האוכל". מאז כתבתי עשרות אלפי מילים במסגרות שונות על אוכל. ערכתי את ספר המתכונים העיראקי "עשתידכ" (הוצאת  lunchbox) שיצא לאחרונה, וספרים נוספים ביניהם ספר המתכונים של סהר רפאל "במטבח של סהר" (הוצאת "קוראים") וספר הבישול של חינאווי המתעד את משפחת הקצבים הידועה ומתכונים מהמטבח הערבי. ערכתי את ערוץ האוכל באתר msn, ושימשתי כמתכונאית של רשת מגה בעיתון "מגה פוסט" ובחוברות מתכונים שיצאו מטעמם.

במרוצת השנים והמילים הבנתי שיותר מכל אני אוהבת את המפגשים הפשוטים של האוכל, אלו שלא נועדו לקדם דבר או איש. הבנתי שתיעוד מתכונים וכתיבת חיים מפרים אותי יותר מכל. כי אוכל עבורי הוא לא רק עניין של טעם, הוא המפגש עם אנשים, עם מכלול של רגשות, זיכרונות, ריחות ותשוקות.

כשהפכתי לאם הקמתי את "נדוניה", הוצאת ספרי בישול משפחתיים, ספרים שמתעדים את המתכונים הביתיים של האמהות והסבתות שלנו כדי שיעברו הלאה, מדור לדור, כנדוניה.

בהקמת ההוצאה אני מוציאה לאור כישורים של עשרים שנות קריירה; החל מניסיון עשיר בתחום האוכל והקולינריה ועד יכולות הפקה מורכבות שרכשתי במהלך עבודתי בחברות תקליטים. שילוב הכישורים הללו יסדר לכם ספר בישול עם מתכונים שכולם מבינים ויכולים להכין. מתכונים עם כמויות מדודות והוראות פשוטות, סיפורים וזיכרונות ערוכים לספר מתכונים מעוצב.

המחירון של "נדוניה" גמיש ומודולרי, כך שכל אחד יכול לממש בו את החלום ולכתוב את ספר המתכונים שלו. תוכלו להוציא חוברת אישית או ספר עב כרס בכריכת עור מוטבע, לכל תקציב יש מענה במחירון שלנו ובלבד שהמתכונים שלכם יעלו על הכתב והטעמים שכבר חקוקים בדי.אן.אי ישמרו.

שלכם,
שרית שמואלי
054-7770636